The Cat in the Hat

Δείτε το The Cat in the Hat online

★ 6.8 1971 24 λεπτά τηλεοπτική ταινίαΚινούμενα ΣχέδιαΟικογενειακή

Θέλετε να δείτε το The Cat in the Hat; Το IPTV M3U φέρνει το The Cat in the Hat (1971) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Περί τίνος είναι το The Cat in the Hat;

In a marvelously animated version of one of the most beloved of all Dr. Seuss tales, two youngsters find themselves at home with nothing to do on a rainy afternoon. But when the magical, mischievous Cat in the Hat arrives on the scene, they're all cat-apulted into a day of rousing, romping, outlandish antics they - and you - will never forget!

Είδη
τηλεοπτική ταινία, Κινούμενα Σχέδια, Οικογενειακή
Κυκλοφορία
1971-03-10
Σκηνοθεσία
Hawley Pratt
Βαθμολογία
★ 6.8 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Allan Sherman The Cat in the Hat (voice)
  • Daws Butler Mr. Krinklebein the Fish (voice)
  • Pamelyn Ferdin Sally (voice)
  • Tony Frazier Boy (voice)
  • Gloria Camacho Mother (voice)
  • Thurl Ravenscroft Thing 1 (voice)

Πώς να δείτε το The Cat in the Hat στο IPTV M3U

Το να δείτε το The Cat in the Hat στο IPTV M3U παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Ξεκινήστε να βλέπετε το The Cat in the Hat σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή IPTV M3U και δείτε το The Cat in the Hat σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.

Ετήσιο · 2 συσκευές

Streaming σε 4K απόψε.

$79/έτος

  • 80.000+ ζωντανά κανάλια σε 4K UHD
  • 280.000+ ταινίες & σειρές
  • Λειτουργεί σε κάθε συσκευή
  • Άμεση ενεργοποίηση
  • Εγγύηση επιστροφής χρημάτων 30 ημερών
Έχουν εγγραφεί 28.400+ ικανοποιημένοι συνδρομητές
  1. 01Email
  2. 02Λογαριασμός
  3. 03Ενεργοποίηση

Ξεκινήστε σε 60 δευτερόλεπτα.

Τα στοιχεία σύνδεσής σας φτάνουν σε εσάς τη στιγμή που τελειώσετε.