Dance in the Vampire Bund

Oglądaj Dance in the Vampire Bund online

★ 6.6 2010 1 Sezony AnimacjaDramatAkcja i Przygoda

Chcesz obejrzeć Dance in the Vampire Bund? IPTV M3U udostępnia Dance in the Vampire Bund (2010) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

Zobacz zwiastun

O czym jest Dance in the Vampire Bund?

Początek anime przenosi nas do Tokyo gdzie prowadzony jest talk-show na temat istnienia wampirów. Kiedy wszyscy wyśmiali teorię, iż one istnieją, w studiu jeden z gości, a zarazem gwiazda kina "pokazuje" swe prawdziwe oblicze, a Japonia momentalnie zmienia zdanie na ich temat. Królową wampirów jest niejaka Mina Tepes, która wygląda na 10-12 lat, a tak naprawdę ma ich zdecydowanie więcej. Głównym bohaterem jest Akira Kaburagi Regendorf, który ma amnezję i nic nie pamięta ze swojego dzieciństwa. Słodka Wampirzyca, postanowiła go odszukać i przerobić na prywatnego ochroniarza.

Najnowszy odcinek

S1 · Odcinek 12 — Dance in the Vampire Bund · 2010-04-01

Two beastly warriors shed blood in defense of identical princesses, and Mina learns the shocking secret behind the legacy of the true bloods! Mina then made a pledge to Akria to stay with him forever like Akria did as a young boy.

Gatunki
Animacja, Dramat, Akcja i Przygoda
Pierwsza emisja
2010-01-07
Ocena
★ 6.6 / 10

Główna obsada

  • Chiwa Saito Yuki Saegusa
  • Aoi Yuuki Mina Tepeş
  • Yuichi Nakamura Akira Kaburagi Regendorf
  • Kenji Hamada Rozenmann
  • Eri Kitamura Nelly
  • Akeno Watanabe Nella

Jak oglądać Dance in the Vampire Bund na IPTV M3U

Oglądanie Dance in the Vampire Bund na IPTV M3U zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Zacznij oglądać Dance in the Vampire Bund już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny IPTV M3U i oglądaj Dance in the Vampire Bund już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.

Rocznie · 2 urządzenia

Oglądaj w 4K już dziś wieczór.

$79/rok

  • 80 000+ kanałów na żywo w 4K UHD
  • 280 000+ filmów i seriali
  • Działa na każdym urządzeniu
  • Natychmiastowa aktywacja
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Dołącz do 28 400+ zadowolonych subskrybentów
  1. 01E-mail
  2. 02Konto
  3. 03Aktywacja

Zacznij w 60 sekund.

Dane logowania trafią do Ciebie, gdy tylko skończysz.