Mirza Ghalib

Дивитися Mirza Ghalib онлайн

★ 6.6 1954 145 хв ДрамаМузикаМелодрама

Хочете подивитися Mirza Ghalib? IPTV M3U відкриває Mirza Ghalib (1954) на всіх ваших екранах у 4K Ultra HD. Ось усе, що потрібно для перегляду.

Про що Mirza Ghalib?

A fictionalized account of the life of poet and nobleman Mirza Ghalib during the reign of the last Mughal Emperor, told through the lens of his ill-fated love for a beautiful courtesan he called Chaudhvin.

Жанри
Драма, Музика, Мелодрама
Прем'єра
1954-12-10
Режисер
Sohrab Modi
Рейтинг
★ 6.6 / 10

Головні ролі

  • Bharat Bhushan Mirza Ghalib
  • Suraiya Chaudhvin, formerly Moti Begum
  • Nigar Sultana Umrao Begum
  • Durga Khote Chaudhvin's mother (Amma)
  • Mukri Lala Mathuradas
  • Ulhas Kotwal Hashmat Khan

Як дивитися Mirza Ghalib на IPTV M3U

Переглянути Mirza Ghalib на IPTV M3U можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Почніть дивитися Mirza Ghalib сьогодні

Почніть безкоштовну пробу IPTV M3U і дивіться Mirza Ghalib сьогодні, а також тисячі фільмів, серіалів і прямих каналів у 4K Ultra HD.

Щорічно · 2 пристрої

Дивіться у 4K вже сьогодні ввечері.

$79/рік

  • 80 000+ прямих каналів у 4K UHD
  • 280 000+ фільмів і серіалів
  • Працює на будь-якому пристрої
  • Миттєва активація
  • 30-денна гарантія повернення коштів
Приєдналися 28 400+ задоволених підписників
  1. 01Email
  2. 02Акаунт
  3. 03Активація

Почніть за 60 секунд.

Ваші дані для входу надійдуть до вас, щойно ви завершите реєстрацію.